5030 Frisörstolar +..
Ett par, 60-tal, galon
Såld: 350 kr
Såldes den 3 november 2014 -
3002 Frisörstol
1800-tal
Såld: 900 kr
Såldes den 26 maj 2014 -
6271 Frisörstol
Grener
Såld: 100 kr
Såldes den 24 mars 2014
7654 Frisörstol
Nike, Eskilstuna
Såld: 500 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
6281 Frisörstol
1930-tal, slitage
Såld: 650 kr
Såldes den 15 augusti 2011 -
8063 Frisörstol
Såld: 350 kr
Såldes den 16 februari 2009
8062 Frisörstol
Såld: 300 kr
Såldes den 16 februari 2009 -
5341 Frisörstol
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juni 2008 -
6470 Frisörstol
1930-tal
Såld: 250 kr
Såldes den 3 oktober 2005